Zderzak tylni
Zderzak tylni
Zderzak tylni
Zderzak tylni
Zderzak tylni
Zderzak tylni
Zderzak tylni
Zderzak tylni
Zderzak tylni
Zderzak tylni

AEV AEV-10305010AB
Zderzak tylni AEV

AEV-10305010AB
auf Bestellung Wir versenden innerhalb von 3 bis 6 Werktagen
1.658,40 €

Szwajcarski Scyzoryk wśród zderzaków tylnych!

Tylny zderzak AEV to doskonały wstęp do stworzenia na jego bazie wyjątkowo praktycznego zestawu akcesorii.

Zderzak tylny od AEV wraz z uchwytem koła zapasowego od AEV tworzy unikalna kombinację. To idealne rozwiązanie do transportu wszystkich niezbędnych sprzętów podczas krajoznawczych wycieczek czy wypraw w teren.

Najważniejszym elementem systemu jest oczywiście zderzak tylny. Zapewnia od solidną ochronę zarówno podczas kolizji drogowych jak i nieuchronnego kontaktu z przeszkodami terenowymi podczas wypraw. Wewnątrz zderzaka jest miejsce na dwa 9 litrowe zbiorniki na ciecz (np. wodę), szczególnie praktyczne podczas kilkudniowych wypraw. Nie mogło również zabraknąć punktów montażowych dla naszych tylnych chlapaczy.

TYPE
KOMPLETTE STOßSTANGE
Passt für Jeep®
2007 - 2018 Jeep Wrangler JK
2007 - 2018 Jeep Wrangler JKU
KATEGORIE
STOßSTANGEN
MONTAGEORT
Hinten
FARBE
SCHWARZ
AEV-10305055AD
2.227,33 €
Off Road Stoßstangen

Zderzak przedni - Premium

auf Bestellung
Zderzak przedni AEV Premium jest wykonany w sposób, który zapewnia spełnienie wszystkich rygorów stawianych wyposażeniu, podczas wypraw w teren, zachowując przy tym elegancki i wyrafinowany wygląd. Produkowany metodą wytłaczania z arkusza stalowego wygląda świetnie i zachowuje doskonałe parametry wytrzymałościowe.
AEV-10305056AC
2.072,71 €
Off Road Stoßstangen

Zderzak przedni - Premium, bez poprzeczki

auf Bestellung
Zderzak przedni AEV Tubeless oparty jest na sprawdzonej konstrukcji zderzaka Premium. Zbudowany, by wytrzymać uderzenia kamieni, gałęzi i gruntu, chroniąc karoserię twojego JEEP'a JK i zachowując przy tym elegancki i wyrafinowany wygląd. Produkowany metodą wytłaczania z arkusza stalowego wygląda świetnie i zachowuje doskonałe parametry wytrzymałościowe.
Product added to wishlist
Product added to compare.